طرح آموز
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح پوستر لایه باز برنامه کلاسی

خانه » دانلود ها » طرح پوستر لایه باز برنامه کلاسی

طرح خام برنامه درسی هفتگی

طرح پوستر لایه باز برنامه کلاسی از جمله نیاز های دانش آموزی مدرسه می باشد که هرساله اول سال تحصیلی برنامه درسی اعلام میگردد وتا اینکه در ذهن بماند زمان می برد.  دانش آموزان میتوانند برای دسترسی به طرح های بنر هفتگی کوچک تر به دسته بندی آن مراجعه کنند. از این طرح حتی میتوان برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کرد و در بین دانش آموزان توزیع کرد. زیرا از روش های معمول تبلیغات استفاده از پوستر می باشد. البته معلمین نیز می توانند در کلاس درسی خود از ابعاد بزرگ تر  طرح پوستر لایه باز برنامه کلاسی  استفاده کنند.

نمونه طرح خام پوستر برنامه کلاسی

نمونه طرح فتوشاپ برنامه درسی و هفتگی طرحی مناسب  مدارس ابتدایی و مهد کودک ها می باشد که دارای المان های تصویری موضوعات درسی مختلف مانند  ورزش، ریاضی ، جغرافیا ،علوم ،هنر و… می باشد.همچنین از کیف و ساعت وکتاب نیز استفاده شده است. قسمتی نیز برای درج شماره تماس و… تهیه گردیده و این طرح محدودیتی برای تعداد زنگ های تفریح ندارد. درصورت تمایل میتوان نام دبیر را نیز در محل درس ها جای داد. طرح پوستر لایه باز برنامه کلاسی را میتوان در مدارس دخترانه و پسرانه استفاده کرد.

دانلود طرح خام برنامه هفتگی 

شما میتوانید با خرید اشتراک سایت طرح آموز با قیمت مناسب به طرح های گوناگون آموزشی دسترسی پیدا کنید. با دانلود روزانه و نامحدود در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این نمونه طرح فتوشاپ برنامه درسی و هفتگی  و سایر طرح ها توسط تیم طراحی سایت طرح آموز طراحی گردیده است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ با ایجاد تغییرات لازم ،فایل نهایی را به چاپ خانه فرستاده و بنر دلخواه خود را تحویل بگیرید. برای  آموزش کوتاه و مفید نحوه ویرایش جزئی مسئولات میتوانید به صفحه آپارات سایت طرح آموز مراجعه کنید. در فایل زیپ فایل TIF، JPEG و موکاپ همراه  با فایل راهنما برای استفاده شما دوستان قرار گرفته است. شما برای ویرایش فایل های TIF میتوانید از فتوشاپ استفاده کنید.

برچسب ها:
محصولات مرتبط