طرح آموز
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح پوستر برنامه کلاسی لایه باز

خانه » دانلود ها » طرح پوستر برنامه کلاسی لایه باز

طرح پوستر برنامه کلاسی  

طرح پوستر برنامه کلاسی لایه باز از جمله نیاز های دانش آموزی مدرسه می باشد که هرساله اول سال تحصیلی برنامه درسی اعلام میگردد وتا اینکه در ذهن بماند زمان می برد.  دانش آموزان میتوانند برای دسترسی به طرح های بنر هفتگی کوچک تر به دسته بندی آن مراجعه کنند. از این طرح پوستر برنامه کلاسی حتی میتوان برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کرد و در بین دانش آموزان توزیع کرد. البته معلمین نیز می توانند در کلاس درسی خود از ابعاد بزرگ ترطرح پوستر برنامه کلاسی لایه باز استفاده کنند.

نمونه طرح پوستر برنامه هفتگی  لایه باز

نمونه طرح برنامه درسی و هفتگی طرحی مناسب یک کلاس ودانش آموز می باشد . همچنین امکان درج نام مدرسه در قالب وجود دارد.  این طرح مناسب مدارس دبستان و مهد کودک می باشد .این بنر دارای پس زمینه طبیعت و تصاویر کودکانه  می باشد. از جمله تصاویر می توان به گربه ، رنگین کمان ،خوشید و پرندگان اشاره کرد. برنامه های کلاسی محدودیتی در تعداد زنگ تفریح ندارد. البته در صورتی که مایل باشید می توانید علاوه بر درس مربوطه نام معلم یا دبیر مربوطه را نیز در این طرح جاگذاری کنید.  طرح پوستر برنامه کلاسی لایه باز را میتوان در مدارس دخترانه و پسرانه استفاده کرد.

دانلود طرح برنامه هفتگی 

شما میتوانید با خرید اشتراک سایت طرح آموز با قیمت مناسب به طرح های گوناگون آموزشی دسترسی پیدا کنید. با دانلود روزانه و نامحدود در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این نمونه طرح برنامه درسی و هفتگی  و سایر طرح ها توسط تیم طراحی سایت طرح آموز طراحی گردیده است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ با ایجاد تغییرات لازم ،فایل نهایی را به چاپ خانه فرستاده و بنر دلخواه خود را تحویل بگیرید. برای  آموزش کوتاه و مفید نحوه ویرایش جزئی مسئولات میتوانید به صفحه آپارات سایت طرح آموز مراجعه کنید. در فایل زیپ فایل TIF، JPEG و موکاپ همراه  با فایل راهنما برای استفاده شما دوستان قرار گرفته است. شما برای ویرایش فایل های TIF میتوانید از فتوشاپ استفاده کنید.

 

برچسب ها:
محصولات مرتبط