طرح آموز
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح نقشه ایران بنر درسی جغرافیا

خانه » دانلود ها » طرح نقشه ایران بنر درسی جغرافیا

 انواع طرح بنر نقشه استان ها

طرح نقشه ایران بنر درسی جغرافیا طرحی از مجموعه طرح های جغرافیایی درس مطالعات اجتماعی می باشد که برای دیدن طرح های آموزشی مشابه به دسته بندی طرح بنر آموزشی جغرافیا مراجعه کنید. معلمین ابتدایی میتوانند برای درس مطالعات اجتماعی قسمت جغرافیا از این بنر استفاده کنند. این طرح برای تثبیت نام استان ها بکار میرود.  دانش آموزانی که معلمین آنها به عنوان تکلیف چاپ این بنر را خواسته است میتوانند از طرح نقشه ایران بنر درسی جغرافیا  استفاده کنند. 

نمونه طرح نقشه کشور ایران درس اجتماعی

نمونه طرح بنر دیواری نقشه استان ها لایه باز دارای نقشه کشور ایران می باشد. این نقشه تمام استان های ایران را با نام آن استان دارد. برای جذاب تر کردن طرح از رنگ های مختلف برای هر استان استفاده شده است. در پس زمینه ابر هایی اطراف قاب را فرا گرفته است و در فضای چمن  نقشه قرار گرفته است. همچنین دو کودک که لباس های ایرانی وسنتی پوشیده اند نیز وجود دارد. عنوان جذاب طرح نیز دارای استروک سفید و سایه نارنجی با ترکیب رنگ با سبز پررنگ می باشد که جلوه ی خاصی به طرح با فونت طنین داده است. طرح نقشه ایران بنر درسی جغرافیا  را میتوان در مدارس دخترانه و پسرانه استفاده کرد. 

دانلود طرح  استان های ایران درس جغرافیا

شما میتوانید با خرید اشتراک سایت طرح آموز با قیمت مناسب به طرح های گوناگون آموزشی دسترسی پیدا کنید. با دانلود روزانه و نامحدود در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این نمونه طرح بنر دیواری نقشه استان ها لایه باز و سایر طرح ها توسط تیم طراحی سایت طرح آموز طراحی گردیده است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ با ایجاد تغییرات لازم ،فایل نهایی را به چاپ خانه فرستاده و بنر دلخواه خود را تحویل بگیرید. برای  آموزش کوتاه و مفید نحوه ویرایش جزئی مسئولات میتوانید به صفحه آپارات سایت طرح آموز مراجعه کنید. در فایل زیپ فایل PSD، JPEG و موکاپ همراه  با فایل راهنما قرار گرفته است.

برچسب ها:
محصولات مرتبط