طرح آموز
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح خام بنر بازگشایی مدارس لایه باز

خانه » دانلود ها » طرح خام بنر بازگشایی مدارس لایه باز

انواع بنر لایه باز بازگشایی مدارس

طرح خام بنر بازگشایی مدارس لایه باز دارای متن (سلام بچه ها فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت مبارک باد) است. این متن دارای فونت خوانا و دارای رنگ متن گرادیانت دار و همچنین حاشیه گرادیانت دار می باشد . پس زمینه این طرح طبیعی می باشد و پسری در مسیری به سوی مدرسه می رود. همچنین لوازم التحریر کودکانه نیز در مسیر همراه پسر هستند. قالبی که متن اصلی در آن قرار گرفته است مانند تابلویی ست که حیوانات مختلف نیز اطراف آن وجود دارد. محلی سفید رنگ برای درج نام مدرسه نیز تعبیه شده است. این طرح خام بنر بازگشایی مدارس لایه باز را میتوان در مدارس دخترانه و پسرانه استفاده کرد. 

طرح بنر تبریک شروع مدارس خام

 نمونه طرح بنر بیلبوردی بازگشایی اول مهر را شهرداری و ادارات  و مدیران مدارس ابتدایی میتوانند به عنوان بنر بیلبوردی و دیواری استفاده کنند. از راه های جذاب سازی و ایجاد انگیزه برای کودکان استفاده از فضاسازی های مناسب و کودکانه برای آن هاست که به عنوان مثال میتوان به نصب بنر شروع مدارس اشاره کرد. از دغدغه های معلمین ابتدایی به ویژه اول دبستان سازگار کردن دانش آموزان با مدرسه است که باید با فضا سازی آن ها را آرام کرد. برای دیدن طرح خام بنر بازگشایی مدارس و طرح های دیگر در زمینه بازگشایی مدارس میتوانید به دسته بندی طرح بنر بازگشایی مدارس واول مهر مراجعه کنید. از دیگر مکان های قابل استفاده میتوان به محل عبور و مرور  اشاره کرد. 

دانلود طرح تبریک بازگشایی اول مهر لایه باز

شما میتوانید با خرید اشتراک سایت طرح آموز با قیمت مناسب به طرح های گوناگون آموزشی دسترسی پیدا کنید. با دانلود روزانه و نامحدود در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این نمونه بنر شروع مهر لایه باز  و سایر طرح ها توسط تیم طراحی سایت طرح آموز طراحی گردیده است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ با ایجاد تغییرات لازم ،فایل نهایی را به چاپ خانه فرستاده و بنر دلخواه خود را تحویل بگیرید. برای  آموزش کوتاه و مفید نحوه ویرایش جزئی مسئولات میتوانید به صفحه آپارات سایت طرح آموز مراجعه کنید. در فایل زیپ فایل PSD، JPEG و موکاپ همراه  با فایل راهنما قرار گرفته است.

برچسب ها:
محصولات مرتبط